Göktürk Çiçekçi

Seeds Craft Flower Studio​

Göktürk çiçekçi siparişlerinizi, çiçek stüdyomuzda özenle hazırlıyor ve aynı zamanda İstanbul'un her yerine güvenle teslim ediyoruz.

Seeds Craft Flower Studio olarak biz,eşsiz çiçeklerle premium buketler yapıyoruz. Şıklığından ödün vermek istemeyen müşterilerin arayışlarına uygun, tatmin edici çiçek tasarımları sunuyoruz.

Studio sahipleri floristlerimizin en büyük hobilerini iş hayatına dönüştürmeleri ile serüvenleri başlamış oldu.

Tarz ve estetiğe önem veren anlayışlarını, her buketinde sergilemek onlar için büyük bir tutkudur.

Her geçen gün ilham veren tasarımlarımızı müşterilerimize sunarak onların yüzlerindeki gülümseten mutluluğu paylaşıyoruz.

Aşk’ı kelimelere dökmeden anlatmak kolaydır. Biz size güzel buketlerimizle bunun garantisini sunmak için Göktürk çiçekçi  dükkanımızdan çiçek satışı yapıyoruz.

Çiçek aranjmanlarını hazırlarken paketlemeye fazladan özen gösteriyoruz. Kaliteli paketleme kağıdı, buketi diğerlerinden farklı kılıyor. Seeds Studio Flower olarak yalnızca çiçek buketlerini paketlemekle kalmıyoruz aynı zamanda istediğiniz her hangi bir hediyenizde hediye paketi yapıyoruz. Ayrıca paketleme yaparken özel güne uygun aksesuarlarla paketi süslüyor ve istenen yazı kartını da ekliyoruz.

göktürk çiçekçi
göktürk çiçekçi

Göktürk çiçekçi iletişim bilgileri

Çiçek siparişi konusunda, Seed Flower Studio olarak birbirinden şık ve güzel çiçekleri sizlere sunuyoruz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz ve hemen bir çiçek gönderebilirsiniz!

Müşteri odaklı yaklaşım

Güvenli teslimat

Şık ve trend buketler

Kaliteli paketleme

Şipariş Sepeti
Geri
WhatsApp
Telefon
Telegram