Kutulu Çiçek

Kutulu çiçek çeşitleri, şık tasarımı ve sofistike görünümü ile özel anlarınıza mutluluk katacak harika bir tercihtir. Yuvarlak kutu aranjmanlarımız, zarif ve modern bir sunuma sahiptir. Bu özel kutu çiçekler, hediye olarak sunulması çok kolaydır ve sevdiklerinizi mutlu etmek için mükemmel bir seçenektir.

Kutulu çiçek çeşitleri, yüksek kalitede ve sağlam kadife malzemeden üretilmiş özel tasarım kutulardır. Çiçeklerin zarar görmemesi için içerisinde su tutan özel süngerler bulunur. Bu sayede çiçekler taşıma sırasında dökülmez ve uzun süre taze kalırlar. Sadece iki günde bir az miktarda su dökmekle çiçeklerinizin canlılığını koruyabilirsiniz.

Özel günlerinizde veya sıradan günlerde sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz yapmak için kutulu çiçeklerimizi tercih edebilirsiniz. Anneler günü, evlilik yıl dönümü, doğum günleri veya sadece “seni seviyorum” demek için kutulu çiçeklerimiz her zaman en doğru seçimdir.

Whatsapp veya telefon aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. Taze ve kaliteli çiçeklerimizle hizmetinizdeyiz. İstanbul içinde çiçek siparişi vermek isterseniz, en güzel kutulu çiçeklerle sizleri bekliyoruz. Sevdiklerinize zarif bir hediye sunmak için kutulu çiçeklerimizi tercih edin ve onları mutlu etmenin keyfini yaşayın.

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Şipariş Sepeti
Geri
WhatsApp
Telefon
Telegram